KARIERAOFERTY PRACY

Doradca ds. Części / Magazynier

Co oferujemy?

  • stabilne i korzystne warunki pracy,

  • pracę wg standardów marek Suzuki, Subaru, Kia, Mitsubishi, Opel ,

  • pracę w renomowanej i prężnej firmie,

  • szkolenia, możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji,

Wymagania:

  • podstawowa znajomość konstrukcji samochodu pod kątem doboru części,

  • umiejętności handlowe i organizacyjne,

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów personalnych,

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży samochodowych części zamiennych,

  • podstawowa znajomość organizacji magazynu części zamiennych,

  • doświadczenie na stanowisku logistyka/magazyniera/specjalisty ds. zaopatrzenia lub pokrewnym,

Miejsce pracy: Wielogłowy k. Nowego Sącza

Handlowiec – Doradca ds. Sprzedaży

  • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników sprzedażowych,

  • pracę w renomowanej firmie,

Wymagania:

  • doświadczenie w branży handlowej,

  • komunikatywność,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów personalnych,

  • miła aparycja,

  • dyspozycyjność,

Asystent Doradcy Serwisowego

  • aktywny udział w procesach planowania i organizowania obsługi/napraw pojazdów,

  • uczestnictwo w procesach obsługi klienta w oparciu o standardy producenta samochodów,

  • korzystanie z technicznej bazy producenta pojazdu , w tym z katalogów norm czasu naprawy, instrukcji napraw pojazdów, danych technicznych, katalogu doboru części zamiennych,

  • praktyczne zapoznanie z kompleksowym oprogramowaniem dedykowanym dla stacji dealerskiej DMS – (Dealer Managment System),

  • poznanie innych praktycznych aspektów związanych z działaniem stacji dealerskiej,

  • zapoznanie z gospodarką magazynową – procesy związane z obrotem częściami zamiennymi,

  • praktyczne zapoznanie z aspektami pracy biurowej – generowanie i obieg dokumentów, korzystanie z programów i urządzeń biurowych,

  • możliwość podjęcia pracy po odbyciu praktyki / stażu.

Wymagania:

  • wykształcenie zgodne z kierunkiem (Technik Mechanik, Mechanika i Budowa Maszyn, Transport itd.),

  • znajomość budowy samochodu,

  • prawo jazdy kat.B,

Zadania i obowiązki :

  • wsparcie BOK (Biura Obsługi Klienta),

  • synchronizacja procesów obsługi (BOK – hala napraw ) na poszczególnych etapach,

  • planowanie prac na serwisie,

  • wstępne kosztorysowanie zleceń,

  • autoryzacja zaplanowanych i wykonanych etapów zlecenia naprawy,

  • wsparcie procesów związanych z dystrybucją części zamiennych (dobór części zamiennych, oprogramowanie wspomagające dobór części, systemy zamówień).